O kacperku

Firma KACPEREK od roku 1982 specjalizuje się w produkcji nowoczesnych napędów, w tym przede wszystkim siłowników śrubowych, przekładni ślimakowych (kątowych) oraz przekładni zębatych (liniowych). Wyróżnia je najwyższa jakość, możliwość wykonania w bardzo nietypowych wersjach, solidna konstrukcja oraz niezawodność. Produkujemy również części zamienne do przekładni oraz inne elementy napędów.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi silniki elektryczne, falowniki i elementy automatyki przemysłowej, wariatory, elementy napędów takie jak: sprzęgła, wały, koła i listwy zębate, koła łańcuchowe i pasowe, inne.
NASZA PRODUKCJA

Dzięki blisko 35-letniemu doświadczeniu w branży mechanicznej i elektromechanicznej zyskaliśmy silną pozycję na polskim rynku. Wykorzystując zdobytą w tym czasie wiedzę oraz posiłkując się sugestiami naszych klientów nieustannie udoskonalamy nasze wyroby oraz poszerzamy ofertę produkcyjną o nowe urządzenia.

Nasza wykształcona i doświadczona kadra inżynierska służy pomocą w zakresie rozwiązywania problemów technicznych i konstrukcyjnych.

Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną jak i hurtową.

TARGI I WYSTAWY
Firma Kacperek bierze udział w kilku imprezach targowych rocznie. Nasze wyroby można obejrzeć na targach w Warszawie, Kielcach, Poznaniu, Bednarach czy w Katowicach. Zapraszamy do odwiedzania nas.
Bednary 2016

Automaticon 2016

Copyright © 1982-2013 - Kacperek, ul. Wolska 82a, 01-141 Warszawa, tel: (22) 632 24 45, All Right Reserved