Kontakt

Kacperek – Technika Napędowa
Dział handlowy pracuje w godzinach 7.00-15.30

Nasze wyroby dostarczamy na terenie całej Polski i za granicę
Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.

FORMULARZ KONTAKTOWY
Sekretariat:
tel: (22) 632-24-45
fax: (22) 631-17-78 wew.24
kacperek@kacperek.pl
—————————————————————————————————————
Dział techniczno-handlowy Warszawa:

inż. Mateusz Gajowniczek
tel: 887-101-600

gajowniczek@kacperek.pl
odpowiedzialny za obsługę klientów z Polski Północno-Zachodniej i Zachodniej
województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, pomorskie, wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

————————————————————————————————————–
inż. Paweł Misiak
tel: 882-905-944
misiak@kacperek.pl
odpowiedzialny za obsługę klientów z Polski Północno-Wschodniej i Wschodniej

województwa: lubelskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie
—————————————————————————————————————
inż. Mikołaj Osmólski
tel: 887-035-006

osmolski@kacperek.pl
odpowiedzialni za obsługę klientów z Polski Południowej
województwa:
 dolnośląskie, małopolskie, opolskie, podkarpackie, śląskie
—————————————————————————————————————

inż. Kamil Sadoch
tel: 668-670-083

sadoch@kacperek.pl
 

—————————————————————————————————————
inż. Marek Kulkowski
tel: 887-035-012
handlowy@kacperek.pl
—————————————————————————————————————
inż. Grzegorz Prykiel
prykiel@kacperek.pl
koordynator działu handlowego
—————————————————————————————————————
Dział techniczno-handlowy Łomianki:
inż. Konrad Terlikowski
tel: 887-025-008

terlikowski@kacperek.pl
—————————————————————————————————————-
Dział automatyki:
inż. Kamil Paź
tel: 887-101-400

paz@kacperek.pl
—————————————————————————————————————-
Dział silników elektrycznych:
mgr inż. Piotr Jarzębowski
tel: 887-035-011

jarzebowski@kacperek.pl
—————————————————————————————————————-

Adresy zakładów produkcyjnych firmy KACPEREK:

Warszawa: 01-141 Warszawa, ul. Wolska 82a

 

Łomianki: 05-092 Łomianki, ul. Kolejowa 54

Copyright © 1982-2013 - Kacperek, ul. Wolska 82a, 01-141 Warszawa, tel: (22) 632 24 45, All Right Reserved